• Świetlica

• Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Świetlica szkolna przypomina, że 8 maja już po raz 35 obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek (od 8 maja 1985 roku). Święto to zostało zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich i od wielu lat rozpoczyna Tydzień Bibliotek, trwający od 8 do 15 maja.

Dlatego z tej okazji wszystkim Bibliotekarzom życzymy zadowolonych czytelników i regałów pełnych książek! A naszej Pani Małgosi ze szkolnej biblioteki satysfakcji z codziennej pracy.

Ale kim tak naprawdę jest Bibliotekarz?

Sprzedawcą książek?, pracownikiem biura podróży?, a może lekarzem wypisującym receptę na marzenia?

Zajrzyjcie do linka poniżej tam znajdziecie odpowiedź na powyższe pytania.

Pozdrawiamy. Nauczyciele świetlicy.

• Biblioteka

• Fundacja ABC XXI  „Cała Polska czyta dzieciom” podsuwa rodzicom pomysły, jak ciekawie i twórczo spędzać z dziećmi ten szczególny czas i przekuć dziecięce ograniczenia na pożytki rozwojowe.

Bilblioteka_dla_rodzicow.docx​​​​​​​

• Świetlica

• Świetlica szkolna przypomina o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu. Zapraszamy uczniów do odwiedzania strony sieciaki.pl tam znajdziecie ciekawe konkursy, komiksy, filmy i gry dotyczące bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu. Pamiętajcie, aby korzystać z sieci rozważnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa! Nauczyciele świetlicy.