• Podsumowanie Festiwalu online "Odpowiadaj na wyzwania globalne" z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej

     • Za nimi tygodniowe wyzwanie: ogrom wiedzy i ciekawych zadań na temat współzależności globalnych, intensywna praca i codzienne spotkania online z opiekunem drużyny panią Małgorzatą Stankiewicz oraz udział w webinarium pt. "Czy słowem można zmienić świat?". Dziękujujemy  "wspaniałej szóstce" z klasy 7c. Nasze Asy z 7 klasy toi: Amelka G., Maja S., Hania W., Zuzia K., Jakub K., Czarek S.

      Gratulujemy!

     • "Tydzień dla Polski" - rozstrzygnięcie konkursu

     • Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

      Nagrody specjalne otrzymują:

      Kinga P. - klasa 6d

      Zuzia P. - klasa 7e

      Olivier P. - klasa 7b

      Wyróżnienia przyznano uczniom:

      Nikola G. - 6d

      Zosia S. - 6a

      Nikola M. - 4c

      Kacper Ś. - 7e

      Zuzia W. - 7b

      Jakub Z. i Michał Z. - 7c i 5a

      Jakub T. - 7e

      Gratulujemy!

     • TEG

     • Uczniowie klasy 7c włączają się w obchody Tygodnia Edukacji Globalnej - święta ludzi zainteresowanych światem i jego zmienianiem.

      Chcemy lepiej zrozumieć świat, w jakim żyjemy oraz podjąć działania, które sprawią, że zaczniemy razem zmieniać go na lepszy dla nas wszystkich.

      Ten międzynarodowy tydzień poświęcony globalnym wyzwaniom, którego obchody przypadają zawsze na trzeci tydzień listopada, to ogólnoeuropejska inicjatywa zapoczątkowana w 1999 roku przez Centrum Północ-Południe działające przy Radzie Europy. Podczas jego trwania mieszkańcy i mieszkanki Europy, ale i całej naszej planety będą organizować różne wydarzenia, w tym roku w dużej mierze o charakterze online, poruszające tematy funkcjonowania współczesnego świata, globalnych wyzwań i współzależności oraz zastanawiać się nad konkretnymi rozwiązaniami istniejących problemów.

     • Konkurs "Tydzień dla Polski".

     • Z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy wszystkich uczniów z klas 4-8 do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Tydzień dla Polski".

      Konkurs kończy się w niedzielę 15 listopada o godz. 15.00