• Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

• Konkurs na Chemiczno-Fizyczną Bombkę Bożonarodzeniową

#Chemia #Fizyka

Konkurs na Chemiczno-Fizyczną Bombkę Bożonarodzeniową

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy - bombki bożonarodzeniowej.

Koniecznie należy uwzględnić wyraźne elementy związane

z chemią oraz fizyką.

Pracę mogą być wykonane z dowolnego tworzywa,

• OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI_CARITAS POLSKA

Wolontariusze z SU SP3 w Białogardzie wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji „TAK. POMAGAM!” Caritas Polska i zbierali żywność dla Seniorów w dwóch białogardzkich sklepach.

#Pomagamy #ZbiórkaŻywności #CaritasPolska

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli ich podczas zakupów. Ofiarowując choćby jeden produkt podarowali Godne Święta naszym Seniorom i potrzebującym tak, aby Święta były Godne, a nie Głodne. Wolontariuszom dziękujemy za Wasz czas, ciężką pracę, wielkie serce oraz chęć pomagania innym.
            Dziękujemy Waszym Rodzicom, którzy często sami kupowali długoterminową żywność i zapełniali nią Wasze kosze. Dziękujemy z całego serca:) (K.R.)

• #PACZKA DLA SENIORA  #WARTO POMAGAĆ

Nasi wolontariusze z SU SP3 w sobotnie przedpołudnie włączyli się do akcji pomocy osobom starszym i samotnym z Białogardu, aby godnie mogły przeżyć Święta Bożego Narodzenia organizowanej corocznie przez Parafię pw. NNMP i Caritas w Białogardzie. Brawo Oliwio, Weroniko, Haniu i Nino. Dziękujemy:)

• #POMAGAMY. ŚWIĘTA GODNE, A NIE GŁODNE!

ZBIÓRKA DLA BANKU ŻYWNOŚCI w Nowych Bielicach prowadzona przez MRM Białogard.

Warto pomagać i dzielić się dobrem:)

Nasi wolontariusze SU SP3 nie zawiedli. W sobotę... w ramach świątecznej zbiórki żywności stali od wczesnych godzin rannych w białogardzkich sklepach, zachęcając kupujących do przekazywania produktów z długą datą ważności, w tym szczególnie: oleju, mąki, cukru, konserw, bakalii, słodyczy. Brawo Kingo, Bartku, Franku i Krystianie. Dziękujemy:)

• Partnerzy

• {#1508} 1