• Tygodniowy plan zajęć

•  Informacja o projekcie „Pomorze Zachodnie - Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne”

Pomorze Zachodnie – Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne”, realizowany w ramach Działania 7.7 RPO WZ 2014-2020, a dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Trudna sytuacja pandemiczna dotyka nas wszystkich, jednakże zauważalny, negatywny wpływ nauki zdalnej na dobrostan i kondycję psychiczną dzieci w szczególny sposób niepokoją dziś nas dorosłych – rodziców, nauczycieli, wychowawców, trenerów, psychologów i pedagogów. I dlatego to my dorośli jesteśmy zobowiązani stanąć teraz na wysokości zadania i wesprzeć dzieci w każdy możliwy sposób.

Przyjęty właśnie do realizacji projekt jest częścią szerokiego pakietu działań antycovidowych, realizowanych w naszym regionie z inicjatywy Województwa Zachodniopomorskiego.

31/10/2021 r.

Projekt „Pomorze Zachodnie - Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne”

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli udział w zajęciach realizowanych w ramach projektu „Pomorze Zachodnie - Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne”.

To projekt realizowany w ramach Działania 7.7 RPO WZ 2014-2020, a dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, będący częścią szerokiego pakietu działań antycovidowych, realizowanych w naszym regionie z inicjatywy Województwa Zachodniopomorskiego.

W związku z otrzymaniem grantu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3  w Białogardzie w  roku szkolnym 2021/2022  zostali objęci następującymi formami wsparcia:

• zajęcia z języka obcego

• zajęcia polonistyczne

• zajęcia sportowe

• zajęcia techniczne

• zajęcia wokalne

• zajęcia chemiczne

• konsultacje z psychologiem

Plan_zajec.docx

Zajęcia języka obcego

Zajęcia chemiczne

Realizacja działań w ramach grantu POMORZE ZACHODNIE-WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE

UWAGA:

Na podstawie Umowy WWS/141/2021-22 o powierzenie grantu na realizację projektu grantowego pn. POMORZE ZACHODNIE - WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego  w Białogardzie, usunęła ze zbiorów danych wszystkie powierzone jej na podstawie umowy dane osobowe uczestników projektu.